ADANA ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA HOŞ GELDİNİZ.

 

İsmail ABİKE;

İsmail ABİKE Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (Adana ESOB) bağlı Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 16 Şubat 2014 tarihinde yapılan olağan genel kurulunda güven tazeleyerek tekrar yönetim kurulu başkanı seçilmiştir. Bu tarihten itibaren oda başkanlığı görevini başarıyla yürütmeye devam etmektedir.

Başkan'dan Mesaj

1 - 4 / 61 >>
 • AESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIKTAN İSMAİL ABİKEYE KUTLAMA

  AESOB BAŞKANI KAZIM BARIŞIKTAN İSMAİL ABİKEYE KUTLAMA
  Haber

   TESK Yönetim kurul üyesi Adana ESOB başkanı Kazım BARIŞIK Türkiye Elektrik-Elektronik ve Benzeri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkan vekilliğine seçilen Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail ABİKE'yı kutlayarak yeni görevinde başarılar diledi.

 • MESLEK OKULLARINA ZİYARET

  MESLEK OKULLARINA ZİYARET
  Haber

   Saygıdeğer üyemiz;

  Merkez Endüstri Teknik Meslek Lisesi, Kurttepe Endüstri Meslek Lisesi, Kiremithane Endüstri Meslek Lisesi, Çukurova Mesleki Eğitim Merkezi, Seyhan Metal İşleri Mesleki Eğitim Merkezi, Yüreğir Mesleki Eğitim Merkezlerine ziyaretlerde bulunduk.Okul labaratuarlarında kullanılmak üzere çeşitli elektrik malzemelerini okul yetkililerine teslim ettik. Yetkililer ziyaretimiz ve götürdüğümüz elektrik malzemeleri için memnuniyetlerini ilettiler.Bu tür etkinliklerimiz aralıksız devam edecektir.Saygılarımla

  Başkan

  İsmail ABİKE

 • ADANA VALİSİ SAYIN MUSTAFA BÜYÜK'E ZİYARET

  ADANA VALİSİ SAYIN MUSTAFA BÜYÜK'E ZİYARET
  Haber

   Saygıdeğer üyelerimiz;

  Adana İlimize yeni atanan valimiz sayın Mustafa Büyük'e makamında üyelerimiz adına hoşgeldin ziyaretinde bulunduk.Meslek Odamız hakkında kendisine bilgiler verdik.Valimiz meslek odamızı destekleyeceğini önemle vurguladı.Sayın valimize şahsım ve üyelerim adına yeni görevinde başarılar diliyorum.

  Başkan

  İsmail ABİKE

 • PRYSMAN KABLO EĞİTİM SEMİNERİ

  PRYSMAN KABLO EĞİTİM SEMİNERİ
  Haber

   Saygıdeğer üyelerimiz;

  Prysman Group şirketinin Adana Hiltonsa Otelinde düzenlemiş olduğu "Dikkat her kablo aynı değildir" eğitim ve teknik bilgilendirme seminerine meslektaşlarımız ile birlikte katılım sağladık.Ekonomik avantajlar konusunda bilgiler edindik.Seminer çok yararlı ve olumlu geçti.Firma yetkililerine ve tüm emeği geçenlere şahsim ve üyelerim adına sonsuz teşekkür ederim

  Başkan 

  İsmail ABİKE

1 - 4 / 61 >>

Duyuru ve Haberler

DUYURU

SAYIN ÜYELERİMİZ

Odamız Üyelerine; Nişan, Düğün, Sünnet ve Cenaze günlerinde Kullanmaları için 200 adet Sandalye, 20 Adet Masa ve Semaver alınmıştır.

ÖNEMLİ NOT: Sayın Üyelerimiz Odamızın Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için lütfen Oda aidatlarınızı gününde ödeyiniz.

 • USTALIK VE USTA EĞİTİCİLİK BELGESİ İÇİN SON FIRSAT

  Ustalık ve Kalfalık belgesi sahibi olmak isteyen, Usta öğreticilik belgesi almak isteyen meslektaşlarımız gerekli evraklarla beraber Odamıza başvuruda bulunabilirler. Gerekli evrakları ve aranan şartların detayını sitemizin yetkili elektrikçiler kısmından takip edebilirsiniz.
  BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

  1-) 4 fotoğraf
  2-) ikametgâh belgesi

  3-) nüfus sureti
  4-) diploma veya ehliyet fotokopisi

   

ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ MESLEKTAŞLARIMIZA
DUYRULUR; ABONELİKLERLE İLGİLİ KONU BELEDİYELERLE GÖRÜŞÜLMEKTE VE EN KISA SÜREDE SONUÇ ALINMASI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM ETMEKTEDİR. GÖRÜŞMELERE İLİŞKİN GELİŞMELERİ SİZ DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZLA PAYLAŞACAĞIZ.

 

 

Umut yıldızı çocukları ETO'da buluştu

ETO Başkanı Abike de, “Umut Yıldızı” projesi kapsamında meslek öğretilen çocukların herkesten fazla sevgi

ve şefkate ihtiyacı olduğuna işaret ederek,”Herşeyin başı sevgidir. Sevgi olursa, saygı da filizlenir.

Hepimiz taşın altına elimizi koyalım. Kötü alışkanlıklarından arınıp, meslek edinmeye çalışan

bu çocukları topluma faydalı birey haline getirelim”diye konuştu.

 

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

Proje Çizen Elektrik Teknisyenleri Üyelerimizin projeleri TÜRKİYE'nin her yerinde geçerlidir.

SAYIN ÜYELERİMİZ ;

 

‎09.02.2012 Perşembe saat: 16:30 da Ankara'da T.B.M.M kulisindeki Yerinde T.C Gümrük Ve Ticaret Bakanımız Sayın Hayati Yazıcı İle Görüşmeler Yapıldı.Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf Ve sanatkarlar Odası'nın Ve meslektaşlarımızın sorunları anlatıldı.Bizleri Can kulağıyla dinleyen Ve Sorunlarımızın Çözümü İçin Gerekli Emir Ve Talimatları Veren Bakanımız Sayın Hayati Yazıcı'ya Tüm Üyelerim Adına Saygı Sevgi Ve Şükranlarımı Sunarım.
Başkan
İsmail Abike

 

SAYIN ÜYELERİMİZ ;

Odamızın Facebook sayfası açılmıştır.
http://www.facebook.com/Adana-Elektrik-Teknisyenleri-Esnaf-ve-Sanatkarlar-Odası adresinden erişebilirsini

 

 

DUYURU

SAYIN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

AĞIR VE TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞANLARA YÖNELİK

"MESLEKİ GELİŞTİRME VE UYUM"KURSLARI ODAMIZDA M.E.B.ONAYLI

OLARAK DÜZENLENECEKTİR

BAŞVURU İÇİN TELEFON:453 76 21-22

NOT:4857 SAYILI İŞ KANUNUNA GÖRE BU KAPSAMDA ÇALIŞAN İŞÇİLERİN BU KURSA KATILMASI ZORUNLUDUR KATILMAMASI HALİNDE İŞVERENLERE PARA CEZALARI UYGULANMAKTADIR.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1-NÜFUS SURETİ

2-DİPLOMA FOTOKOPİSİ

3-SGK HİZMET DÖKÜMÜ

DUYURU:

SAYIN ÜYEMİZ

ESNAF MUAFLIĞI VE BASİT USULDE VERGİLENDİRME KONULARINDA DEĞİŞİKLİKLERİN YER ALDIĞI 6111 SAYILI TORBA YASA KANUNUNDAN FAYDALANARAK KAMUYA OLAN VERGİ SSK VE ODA AİDAT BORÇLARINI YAPILANDIRDIĞI HALDE TAKSİTLERİNİ ÖDEME SÜRESİNDE ÖDEMEDİĞİ İÇİN HAKKI KAYBOLAN ESNAF VE SANATKARLARIMIZA BİR HAK DAHA VERİLMİŞTİR.

BAŞKAN

İSMAİL ABİKE

*******************************************

DUYURU

17.09.2012

SAYIN ÜYEMİZ

AĞIR VE TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR İÇİN KATILMA ZORUNLULUĞU OLAN MESLEKİ UYUM KURSLARI KAPSAMINDAKİ İŞ GÜVENLİĞİ KURSU İÇİN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.BİLGİ İÇİN ODAMIZA BAŞVURABİLİRSİNİZ.

GEREKEN EVRAKLAR:

1)1 FOTOĞRAF

2)DİPLOMA FOTOKOPİSİ

3)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ

********************************************

 11.07.2013 DUYURU

SAYIN ÜYELERİMİZ 12.10.2004 TARİHİNDEN ÖNCE EMLAK BEYANI BULUNANLARIN ÜST YAZISI SEYHAN BELEDİYESİNCE VERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR.BİLGİNİZE...

 

Güncel