ADANA ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA HOŞ GELDİNİZ.

 

İsmail ABİKE;

İsmail ABİKE Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (Adana ESOB) bağlı Adana ( ETESO ) Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 16 Şubat 2014 tarihinde yapılan olağan genel kurulunda güven tazeleyerek tekrar yönetim kurulu başkanı seçilmiştir. Bu tarihten itibaren oda başkanlığı görevini başarıyla yürütmeye devam etmektedir. Ayrıca Türkiye Elektrik-Elektronik ve benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonunun 01.06.2014 Tarihinde yapılan olağan genel kurulunda  TETESFED Genel Başkan Vekilliğine seçilmiştir.

Başkan'dan Mesaj

1 - 4 / 72 >>
 • PROTOKOL YAPILAN İŞLETMELER

  PROTOKOL YAPILAN İŞLETMELER
  Haber

   PROTOKOL YAPILAN İŞLETMELERİN LİSTESİ EKTE YAYINLAMIŞ OLDUĞUMUZ RESİMDE MEVCUTTUR.SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEKTIR.HİZMET BİZİM İŞİMİZ!!!

  İSMAİL ABİKE

  BAŞKAN

 • MESLEK ODAMIZDA DÜNYA GÖZ HASTANESİ TARAFINDAN ÜYELERİMİZE ÖN GÖZ MUAYENESİ YAPILDI.

  MESLEK ODAMIZDA DÜNYA GÖZ HASTANESİ TARAFINDAN ÜYELERİMİZE ÖN GÖZ MUAYENESİ YAPILDI.
  Haber

   12.12.2014 TARİHİNDE DÜNYA GÖZ HASTANESİ TARAFINDAN ÜYELERİMİZİN ÖN GÖZ MUAYENESİ MESLEK ODAMIZDA  ÜCRETSİZ OLARAK YAPILDI.DÜNYA GÖZ HASTANESİ YETKİLİLERİNE TÜM ÜYELERİMİZ ADINA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

  İSMAİL ABİKE

  BAŞKAN

 • DÜNYA GÖZ HASTANESİ İLE PROTOKOL İMZALADIK.

  DÜNYA GÖZ HASTANESİ İLE PROTOKOL İMZALADIK.
  Haber

   SAYIN ÜYEMİZ;

  ADANA DÜNYA GÖZ HASTANESİ İLE 08.12.2014 TARİHİNDE PROTOKOL İMZALANMIŞTIR.YAPILAN PROTOKOLLE ÜYELER VE 1.DERECE YAKINLARI İÇİN TETKİK VE MUAYENE ÜCRETLERİNDEN %25, GENEL VE LAZER AMELİYATLARINDA İSE %10 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

  ADANA DÜNYA GÖZ HASTANESİ

  ADRES:ÇINARLI MH ATATÜRK CD.NO:37/A  SEYHAN

                     SAYGILARIMLA

      YÖNETİM VE DENETİM KURULU

                         ADINA

                      BAŞKAN

                  İSMAİL ABİKE

   

 • 4.ESNAF VE SANATKARLAR ŞURASI

  4.ESNAF VE SANATKARLAR ŞURASI
  Haber

   SAYGIDEĞER ÜYELERİMİZ;

  T.C GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ 4.ESNAF VE SANATKARLAR ŞURA TOPLANTISINDA VERGİ VE SOSYAL GÜVENLİK GRUBUNDA TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR FEDERASYONU GENEL BAŞKAN VEKİLİ OLARAK GÖREV ALDIK.MEVZUAT ÇALIŞMA GRUBU,VERGİ VE SOSYAL ÇALIŞMA GRUBU,KREDİ VE FİNANSMAN ÇALIŞMA GRUBU, MESLEKİ EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU, YENİLİKÇİLİK ÇALIŞMA GRUBU OLARAK 5 BAŞLIK ALTINDA ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN SORUNLARININ 38 MADDEDEN OLACAĞI DEĞERLENDİRİLDİ.TÜM ESNAF VE SANATLARLARIMIZA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM.

  BAŞKAN

  İSMAİL ABİKE

   

   

   

   

   

1 - 4 / 72 >>

Duyuru ve Haberler

DUYURU

SAYIN ÜYELERİMİZ

Odamız Üyelerine; Nişan, Düğün, Sünnet ve Cenaze günlerinde Kullanmaları için 200 adet Sandalye, 20 Adet Masa ve Semaver alınmıştır.

ÖNEMLİ NOT: Sayın Üyelerimiz Odamızın Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için lütfen Oda aidatlarınızı gününde ödeyiniz.

 • USTALIK VE USTA EĞİTİCİLİK BELGESİ İÇİN SON FIRSAT

  Ustalık ve Kalfalık belgesi sahibi olmak isteyen, Usta öğreticilik belgesi almak isteyen meslektaşlarımız gerekli evraklarla beraber Odamıza başvuruda bulunabilirler. Gerekli evrakları ve aranan şartların detayını sitemizin yetkili elektrikçiler kısmından takip edebilirsiniz.
  BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

  1-) 4 fotoğraf
  2-) ikametgâh belgesi

  3-) nüfus sureti
  4-) diploma veya ehliyet fotokopisi

   

 

 

 

Umut yıldızı çocukları ETESO'da buluştu

ETOSO Başkanı Abike de, “Umut Yıldızı” projesi kapsamında meslek öğretilen çocukların herkesten fazla sevgi

ve şefkate ihtiyacı olduğuna işaret ederek,”Herşeyin başı sevgidir. Sevgi olursa, saygı da filizlenir.

Hepimiz taşın altına elimizi koyalım. Kötü alışkanlıklarından arınıp, meslek edinmeye çalışan

bu çocukları topluma faydalı birey haline getirelim”diye konuştu.

 

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

Proje Çizen Elektrik Teknisyenleri Üyelerimizin projeleri Enerjısaya bağlı bulunan 

Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Kilis illerinde geçerlidir.

SAYIN ÜYELERİMİZ ;

 

‎16.09.2014  T.C Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Sayın Necmettin ERKAN'ı makamında ziyaret ettik.Tüm Esnaf ve Sanatkarlarımız için yararlı ve olumlu Görüşmeler Yapıldı.Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf Ve sanatkarlar Odası'nın Ve meslektaşlarımızın sorunları anlatıldı. Genel Müdürümüz Sayın Necmettin ERKAN'a Tüm Esnaf Teşkilatımız adına saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunarım.
Başkan
İsmail Abike

 

SAYIN ÜYELERİMİZ ;

Odamızın Facebook sayfası açılmıştır.
http://www.facebook.com/Adana-Elektrik-Teknisyenleri-Esnaf-ve-Sanatkarlar-Odası adresinden erişebilirsiniz.

 

DUYURU:

SAYIN ÜYEMİZ

TBMM Plan ve bütçe komisyonunda görüşülmeye başlanan vergi, sosyal güvenlik primi ve aidat borçlarının yeniden yapılandırıldığı, iş sağlığı ve güvenliği Kanuna ilişkin değişiklikleri içeren ve 10/09/2014 tarihinde TBMM'de kabul edilen 6552 sayılı ( Torba ) kanun, 11 Eylül 2014 tarihli ve 29116 sayılı mükerrer Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

* Yıllık aidat borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin olarak getirilen hükümlerden yararlanmak isteyen üyelerin Kasım 2014 sonuna kadar bağlı bulundukları odaya bir yazı veya dilekçe ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.Başvuruda bulunmaları takdirde Aidat borçlarına taksit imkanı ve peşin ödemelerde %10 indirim olanakları sağlanacaktır.

BAŞKAN

İSMAİL ABİKE

 

 

 

Güncel